ERHAN KAHVE, Gut Hastalığı Yorumu


5 senedir gut rahatsızlığım vardı,doktorun verdiği korsişin ve ürikoliz kullandığım halde her sene atak olur ve 1-15 gün arası topal olarak gezerdim, buarada da yemeklerimede de rejim yapar bol yürüyüş yapardım.Ataklar seneler geçtikçe 6ayda 1 sonrasında 3ayda 1 olunca anladımki bana söylenenlerle bu hastalıkgeçmeyecek.Ahmet maranki ve ibrahim saraçoğlu..vblerinin bitkisel tariflerini denedikten sonra bana çözüm getirecek olan bitki BİBERİYE olduğunu anladım ve hergün 1 su bardağı biberiye çayını içmeye başladım 3 aysonra 1 kez ve son atağım olduktan sonra şimdi 1.5 senedir çok şükür atağım yok...yanlız son oalrak tahlil yaptırmaya gitmedimse de vucudumda herhangibir böbrek -karaciğer rahaztsızlık belirtisi hissetmedim.Size tavsiyem bu bitkiyi bırakmayın ve herşeyi de doyasıya yemeye devam ediniz.Herkese acil şifalar dilerim.

ERHAN KAHVE, 21.03.2014 Tarihinde Yazdı
Cevap Ekleyin
İsminiz :
Cevabınız :
E Posta Adresi : (Sitede Yayınlanmaz)
İnsanmısınız ? :
Kırmızı renk ile yazılan sayıyı girin
Gönderin :

yusuf akdaş
07.03.2015
kardeş 10 senedir gut hastasıyım son zamanlarda hem ürükasit yüksek hemde karaciger oranlarım yüksek valla şaştım ne yapacagımı bılmıyorum yemek yemegı acıkcası korkuyorum
 

#Gizlilik İlkeleri | Güvenlik İlkeleri | İletişim | Site Haritası |RSS Kaynağı| Yardım Forumları

Gut Hastalığı, Sitede yer alan grafiklerin tüm hakları saklıdır. Kopyalayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

DMCA.com

Temmuz - 2018